Milí přátelé,

dovolím si Vás přivítat na webu Podnikateldnes, který má ambice Vás povzbudit pokud podnikáte; nasměrovat, jestli o podnikání přemýšlíte; zaujmout, když se hledáte; obohatit v případě, že něco hledáte. Něco, co má smysl hledat. Podle Bible Ježíš Kristus přišel, aby dal plnost života každému, kdo o něj stojí, bez ohledu na věk, rasu, povolání, postavení, vzdělání. Každý, kdo hledá, může plnost života najít. Možná obzvlášť pro podnikatele platí, že bohatství na bankovních účtech nebo katastrálním výpisu není totéž, co bohatý život. Život, o kterém se v Bibli píše, je ten v radosti, pokoji, ve vztazích s blízkými a přáteli, v odpuštění sobě i lidem kolem sebe. Život podnikatelů nebo živnostníků není jen o podnikání i když je podnikání významnou částí jejich života.

Autoři článků a příspěvků, které na webu najdete, jsou různorodí, ale všichni jsou hledající. Můžeme hledat společně.

 

V úctě Pavel Vimr

 

 

"Já jsem dveře. Kdokoli vejde skrze mne, bude spasen a bude vcházet i vycházet a nalezne pastvu. Zloděj přichází, jen aby kradl, zabíjel a ničil; já jsem přišel, aby měly život - život v plnosti. Já jsem dobrý pastýř. Dobrý pastýř za ovce pokládá svůj život."

 

Ježíš Kristus
(Bible, Evangelium Jana, kap. 10, verš 10)
   

Aktuality

Riskovat či neriskovat?

Riskovat či neriskovat? Jaký je Boží pohled na riskování, ne/přiměřené riziko versus víra? Nový článek od Pavla Vimra v rubrice Bůh, Bible a byznys.

Velká rozhodnutí II - Brigita Vimrová

V rubrice "Péče o duši" najdete přepis semináře VELKÁ ROZHODNUTÍ část II. od Brigity Vimrové z konference pro podnikatele 2015. 

Velká rozhodnutí - část první. Brigita Vimrová

V rubrice "Péče o duši" najdete první část přepisu semináře VELKÁ ROZHODNUTÍ část I. od Brigity Vimrové z konference pro podnikatele 2015. 

Zasílání novinek

Chcete-li dostávat pravidelné informace o našich akcích, můžete se zaregistrovat zde.